Soutěžte se SÁGOU

o hodnotné ceny a hlavní výhru!

zjistěte více | zavřít  

Česká kvalita s Italskou tradicí

Soutěžte s námi

Společnost SÁGA s.r.o. připravila pro všechny své zákazníky jedinečnou SÁGA TORTELLINI SOUTĚŽ o velmi atraktivní ceny.

 
 

Jak soutěžit?

Dvoukolovou Sága Tortellini soutěž, kterou jsme odstartovali společně se spuštěním našich nových internetových stránek www.saga-tortellini.cz na začátku dubna 2011, jsme 20. června 2011 oficiálně ukončili. Celkem 1 329 našich zákazníků zkusilo své štěstí, zasláním soutěžního kódu – ty byly umístěny v produktech Sága Tortellini.

Pro dostatečnou atraktivnost soutěže a vysokou šanci výhry jsme pro naše soutěžící připravili 101 hodnotných cen v podobě batohů Dakine Pivot, fotoaparátů Olympus, Netbooků Acer eMachine či produktů z vlastní výroby v celkové hodnotě 203 500 Kč.

Finálové štěstí se usmálo na Jana Veličku, který získal hlavní výhru a to dovolenou v Itálii pro dvě osoby s možnosti výuky windsurfingu v hodnotě 35 000 Kč. Výherní poukaz na dovolenou si Jan Velička osobně převzal v rámci vyhlášení výsledků, které proběhlo za účasti vedení společnosti SÁGA a CK SURF SPORT, 24. června 2011 v sídle společnosti SÁGA ve Frenštátě pod Radhoštěm.

Doufáme, že se někteří soutěžící nezalekli neúspěchu a rádi se zúčastní i další soutěže, kterou v budoucnu určitě zopakujeme. Janu Veličkovi ještě jednou gratulujeme a věříme, že si dovolenou v Itálii užije dosyta.

A jaké pocity z hlavní výhry má vítěz soutěže Jan Velička?

Kolik soutěžních kódů jste zkusil zaslat do Sága soutěže?
Po pravdě řečeno, jeden jediný. Ani nevím, jakou příchuť jsem koupil, ale jídlo které jsem uvařil si pamatuji dodnes.

Pamatujete si jaký byl váš tip na soutěžní otázku: Kolik kusů tortellin vyrábí denně Sága?
Nemám tušení. Pamatuji se, že jsem si říkal: „Přece ten kamion nebude jezdit prázdný“ Tak jsem nahodil nějaké číslo. Pak mě napadlo, že všichni budou zadávat čísla zaokrouhlená na celé tisíce, tak jsem místo nul nacvakal náhodně nějaká čísla a tip odeslal.

Byla pro vás hlavní výhra - dovolená v Itálii velkým překvapením?
Ve snu by mě nenapadlo, že zrovna já mám šanci vyhrát. Když už jsem měl ten kód, tak jsem to zkusil. Říkal jsem si: „třeba budu mít nový notebook“. Ale hlavní výhra? To mě nikdy nenapadlo. Když mi pak paní ředitelka volala, že jsem vyhrál v soutěži s tortelliny SÁGA, tak jsem si myslel, že si ze mě někdo dělá „dobrý den“ a chvilku jsem přemýšlel do čeho jsem se to zase namočil. V první chvíli jsem byl úplně mimo a pomalu jsem nevěděl čí jsem. Nějakou chvíli jsem se bránil pochopit, že i já bych mohl vyhrát.

Poukaz na dovolenou je pro dvě osoby, koho vezmete sebou?
První moje reakce byla, jestli tam můžu poslat místo sebe rodiče. Paní ředitelka mi pak nabídla, že za určitých podmínek, bychom mohli jet všichni tři. Tak jsem zajásal a pojedeme všichni tři.

Využijete na dovolené i zmiňovaný windsurfing?
Jasně! Nevydržím chvíli na místě, natož týden jen tak na pláži. Už se moc těším!

Vyhrál jste už někdy takovou výhru?
Ne. Jako malé dítě jsem občas vyhrál na stírací los. Před pár lety jsem také v tipovací soutěži vyhrál batoh, ale jinak nikdy nic.

Soutěž se Ságou skončila

Jaké jsou ceny?

10x Netbook Acer eMachine 350-21G16ik
15x Fotoaparát Olympus X-43 + 2 GB SD karta
25x Batoh DAKINE Pivot
50x Balíček produktů Sága, s. r. o.

Hlavní výhra

Hlavní výhra

Dovolená v Itálii pro dvě osoby s možností výuky windsurfingu

Sponzor soutěže - Surf Sport